گوسفند زنده امروز در تهران

اگر به دنبال قیمت گوسفند زنده امروز هستید و می خواهید از قیمت روز هر کدام از دام ها با خبر شوید بهتر است از گروه ما یعنی الو گوسفند کمک بگیرید. گروه الو گوسفند قصد دارد خدماتی در زمینه فروش انواع دام ها به خصوص گوسفند زنده به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

در واقع تیم ما به صورت ۲۴ ساعته فعال می باشد‌. اگر قصد دارید از قیمت گوسفند زنده امروز با خبر شوید می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

همچنین برای راحتی بیشتر مشتریان قصد داریم خدماتی را در کنار فروش انواع دام ها قرار دهیم تا با خیال راحت یک خرید آسان انجام دهند.

 

 گوسفند زنده امروز

 

عوامل مختلف بر روی قیمت گوسفند زنده امروز

مشتریانی که به دنبال قیمت گوسفند زنده امروز هستند بهتر است بدانند، قیمت گوسفند مانند دام های دیگر با نوسانات زیادی روبه رو است و هر روز قیمت‌های متفاوتی برای دام ها اعلام می‌شود. با توجه به نوسانات بازار قیمت دام به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه مقاله تاثیر هر کدام از آنها را با یکدیگر بررسی می کنیم:

قیمت گوسفند زنده بر اساس نژادها

قیمت گوسفنده زنده امروز با توجه به نژاد های مختلف مشخص می شود. در واقع هر کدام از نژادهای مختلف مانند کردی، مغان و سنگسر، بلوچی و دیگر نژادها قیمت های مشخص شده ای برایشان در نظر گرفته می شود.

قیمت گوسفند از نژاد کردی

یکی از نژادهای گوسفند که در کشور ما وجود دارد نژاد کردی می باشد که به دو دسته دشتی و کوهستانی تقسیم بندی شده است که این نژاد به عنوان نژاد گوشتی شناخته می شود. اصالت آن مربوط به کردستان می باشد.

ویژگی ظاهری گوسفند نژاد کردی شامل جثه ای بزرگ با پا و دست های کشیده و قوی می باشد. با این ویژگی‌ها می‌توان آن را در محیط کوهستانی نگهداری کرد‌.

گوسفند کردی کوهستانی: رنگ گوسفند کردی در دسته کوهستانی، سفید مایل به شکری می باشد و دست و پا های قهوه ای رنگ دارد و دارای دمبه ای بزرگ است.

گوسفند کردی دشتی: ظاهر این گوسفند به رنگ نخودی می باشد. نسبت به گوسفند کوهستانی از نژاد کردی وزن سنگین تری دارد که از لحاظ تولید گوشت مناسب تر می باشد.

 

قیمت گوسفند از نژاد کردی

 

قیمت گوسفند از نژاد سنگسری

اصالت این نژاد مربوط به شمال شهرستان استان سمنان، یعنی مهدیشهر می باشد. معمولاً منظور از پرورش این نژاد به خاطر تولید گوشت است و این نژاد معمولاً به رنگ های مختلف دیده می شود که بیشتر گوسفندان از نژاد سنگسری رنگ بدنشان به رنگ قهوه ای روشن یا تیره دیده شده است. سایر رنگ های که از این نژاد وجود دارد، شامل رنگ های نخودی، قهوه‌ای تیره و قهوه ای روشن می باشد.

معمولا این دسته از گوسفندان برای پرورش در فصول ییلاقی به سمت مناطق فیروزکوه، دماوند و شمیرانات برده می شود و در زمان قشلاقی در مناطق کویر سمنان و نیز ورامین منتقل می شود.

گوسفند سنگسری از نظر ظاهری دارای جثه معمولی  می باشد و دنبه ی آن از نظر سایر نژاد ها کوچکتر است. به همین خاطر، برای پیمودن راه های طولانی دچار مشکل نمی شوند. همچنین گوسفندهای سنگسری به خاطر نوع آب و هوای کویری که در آن پرورش داده می‌شود، مقاومت بیشتری دارند.

قیمت گوسفند نژاد بلوچی

گوسفند بلوچی نژاد های پشمی و گوشتی می باشد. در کنار استفاده از گوشت آن می‌توان از پشم این نژاد بهره مند شد. پشم گوسفند هایی از نژاد بلوچی برای قالیبافی بسیار مناسب می باشد. خصوصیات ظاهری که گوسفندان بلوچی دارند، شامل سفید رنگ بودن پشم و ظریف بودن آن و دارای گوش های پهن و افتاده، پاها و دست های کوچک، میش های بدون شاه و قوچ های بدون شاه و شاخ دار دارای پوزه های باریک و کشیده و دنبه بسیار کوچک می باشد.

معمولاً این نژاد در قسمت شرق کشور در استان‌های مختلف پراکنده است و بیش از ۲۰ درصد جمعیت گوسفندان کشور را تشکیل می‌دهد.

برای اطلاع از گوسفند قیمت‌ گوسفند‌ زنده از نژاد بلوچی می‌توانید با گروه الو گوسفند تماس بگیرید.

قیمت گوسفند نژاد بلوچی

 

قیمت گوسفند از نژاد مغان

گوسفندانی که از نژاد مغان هستند از اهمیت بیشتری نسبت به سایر نژادهای دیگر در کشور ما برخوردار هستند. این نژاد دارای دنبه چربی زیادی دارد و جزء دسته گوسفندان گوشتی می باشد. این نژاد در دشت مغان در استان اردبیل دیده می شود. در هوای نیمه گرمسیری و تابستان‌های گرم و تقریبا خشک پرورش داده می شود. یکی از توانایی های بارز آن تولید بره های سنگین می باشد. گوسفندان از نژاد مغان به رنگ سفید شکری، قهوه ای روشن و نخودی دیده شده است و دارای گردن صاف و پهن است که رشد بسیار سریع دارد. ران های این نژاد نیز عضلانی است. اما دیگر قسمت های اندام این نژاد کوچک تر است. یعنی در کنار ظرافت بدن مقاومت خوبی دارد.

با پرورش این نژاد در کنار تولید گوشت می توان از تولید پشم آن استفاده کرد و به عنوان هدف دوم به منظور کسب درآمد بیشتر بهره مند شد. پشم این نژاد بیشتر در صنایع قالی بافی استفاده می شود.

در صورتی که قصد خرید این نژاد دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت روز انواع نژاد گوسفند مانند نژاد مغان با مسئولین ما در زمینه فروش تماس بگیرید.

قیمت گوسفند زنده در سال ۹۹

همان طور که می دانید، از سال پیش با افزایش قیمت بسیار عجیبی در زمینه فروش دام های زنده به خصوص گوسفند مواجه بوده ایم. قیمت گوسفند زنده در سال ۹۹ هم با توجه به سال قبل دچار نوسان هایی در قیمت روز می باشد.

از آنجایی که از سال گذشته تا به حال قیمت های متفاوتی برای فروش دام تعریف شده است، به طور کلی، به خاطر افزایش قیمت عوامل مختلف در پرورش و نگهداری دام ها در سال ۹۹ نسبت به سال های قبل قیمت دام زنده رو به افزایش است.

برای اطلاع از قیمت گوسفند زنده امروز کافی است با ما در ارتباط باشید.

 

قیمت گوسفند زنده در سال ۹۹

 

افزایش قیمت ارز و تاثیر آن بر روی گرانی گوسفند زنده

مورد دیگری که بر روی قیمت گوسفند زنده تاثیر می گذارد، بالا پایین شدن قیمت ارز است. همانطور که می دانید، با بالا رفتن قیمت دلار بر روی همه محصولات تاثیر زیادی گذاشته است. همچنین مشکل بی تأثیر بر روی قیمت دام های زنده به خصوص گوسفند نبوده است.

با بالا رفتن قیمت ارز قیمت خوراک های دامی نیز بالا می رود و به خاطر همین باعث می‌شود، قیمت روز گوسفند زنده نیز نسبت به روزهای دیگر با افزایش روبرو باشد.

گران قیمت تر بودن گوسفند زنده در برخی از فصل ها

آیا تا به حال متوجه این قضیه شده اید، در برخی از فصل های سال قیمت دام یا گوسفند زنده گران تر بوده است. آیا علت این را هم می دانید، چرا در برخی از فصل های سال به نسبت به دیگر فصول قیمت گوسفند زنده حتی گوشت آن نیز گران تر می شود؟ به طور کلی، باید بیان کنیم در فصل پاییز و زمستان به خاطر تولید مثل کمتر دام ها و نبودن مراتع طبیعی قیمت گوسفنده زنده و دیگر دام ها افزایش پیدا می کند.

اما در برخی از فصل ها حتی تابستان هم با افزایش قیمت روبرو شده ایم. حال علت آن چیست؟ در برخی از فصول به خاطر اعیاد یا مراسم های مذهبی مانند عاشورا و تاسوعا و شهادت ها تاثیر زیادی بر روی گران شدن قیمت دام گذاشته است. در واقع هر زمانی که جو جامعه تغییر یابد و مردم تمایل بیشتری برای خرید داشته باشند بر روی قیمت نیز تاثیرگذار است.

قیمت گذاری گوسفند زنده براساس وزن

نکته دیگری که وجود دارد این است که قیمت گذاری گوسفند زنده بر اساس وزن آن  انجام می شود.

در این مواقع برخی از دامداران برای رسیدن به سوددهی بیشتر دست به کار غیر انسانی می کنند و دام ها را مجبور می کنند که در کنار خوراک های روزانه سنگ نمک بخورند که در این شرایط احساس تشنگی بیشتری به آنها دست می دهد و مجبور می شوند، بیش از اندازه آب بنوشند. این باعث می‌شود، قیمت و وزن گوسفند مورد نظر بیشتر از حد گوشت آن محاسبه شود.

 

قیمت گذاری گوسفند زنده براساس وزن

 

قیمت گوسفند زنده امروز در تهران

اگر به دنبال قیمت گوسفند زنده امروز در تهران هستید و برای هر کدام از مراسم های مورد نظر خود مانند عروسی یا اعیاد به منظور قربانی کردن به دنبال خرید گوسفند زنده می باشید، می توانید با گروه ما تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و با مشاورین ما در این زمینه صحبت کنید و اگر به نتیجه قطعی رسیدید، سفارش خود را انجام بدهید و ما در کمترین زمان ممکن برای شما گوسفند خریداری شده را ارسال می کنیم و به راحتی در موقعیت مورد نظر تحویل بگیرید.

خوب است بدانید، قیمت گوسفند زنده امروز در تهران نسبت به سایر شهرهای دیگر بیشتر است. چراکه قیمت گوسفند زنده در شهرهای بزرگ مانند تهران نسبت به سایر شهرها بیشتر اعلام می شود. در شهر بزرگ به خاطر جمعیت بیشتری که دارد، قیمت های متفاوتی برای انواع دام ها مشاهده می‌شود. اما این تفاوت چندان چشمگیر نیست.

اولین کار برای خرید گوسفند زنده

اولین کار برای خرید گوسفند زنده این است که از قیمت گوسفند زنده امروز با خبر شوید که برای اطلاع از قیمت ها می توانید با یکی از شماره های بیان شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

بعد از اطلاع از قیمت گوسفند زنده، سوالی که پیش رو این است که از کجا می توان گوسفند زنده خود را خریداری کرد؟ امروزه مراکز بسیاری در این زمینه فعالیت دارند. بی شک شما هم با خیلی از افراد در کنار معابر و خیابان ها مواجه شده اید که اقدام به فروش دام زنده به خصوص گوسفند زنده کرده اند. اما هیچ اطمینانی وجود ندارد، این گونه افراد گوسفند سالمی در اختیار شما قرار دهند.

پس بهتر است خرید خود را از مرکز های معتبر که دارای تاییدیه هستند و تمام مسائل بهداشتی در آن رعایت شود، انجام دهید.

گروه الو گوسفند با رعایت تمام مسائل بهداشتی و داشتن مجوز های لازم از مرکز دامپزشکی می تواند این اطمینان را به شما بدهد که دامی سالم در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

خرید گوسفند زنده به منظور استفاده از گوشت آن

در صورتی که قصد دارید گوسفند زنده را به منظور استفاده از گوشت تازه آن خریداری کنید، بهتر است به دنبال گوسفندی باشید که سن کمتری داشته و از هرگونه بیماری در امان باشد. گوسفند های ناسالم ممکن است سلامتی شما را هم به خطر بیندازد. در واقع احتمال این که شما با خوردن گوشت آن دچار بیماری خاصی بشوید وجود دارد. همچنین گوسفندان جوان در مقایسه با گوسفند هایی که سنی از آنها گذشته است، گوشت خوشمزه و لذیذ تری دارند و برای مصرف وعده های غذایی مناسب تر می باشد.

 

خرید گوسفند زنده به منظور استفاده از گوشت آن

 

خرید گوسفند زنده به منظور پرورش

زمانی که قصد دارید با خرید گوسفند زنده به پرورش آن بپردازید بهتر است با تیم ما همراه باشید تا شما را در این امر راهنمایی کنیم.

معمولاً دامداران ترجیح می دهند برای پرورش گوسفندان یک نژاد خاص از آنها انتخاب می‌کنند. به طور کلی، گوسفند برای پرورش مناسب است که جزء دسته نژادهای گوشتی قرار گرفته باشد.

مسئله دیگری که باید به آن دقت کنید این است که منطقه‌ای که در آن قصد دارید به پرورش گوسفندان بپردازید دارای چه آب و هوایی می باشد؟ چرا که هر کدام از نژادهای گوسفندی مخصوص به یک نوع آب و هوایی می باشند و در یک شرایط خاص پرورش داده می شوند. بنابراین، دقت داشته باشید در منطقه ای که زندگی می کنید، کدام از نژاد گوسفندان قابلیت پرورش در آن منطقه را دارد؟ برای مثال، گوسفندانی که از نژاد افشاری هستند جزء دسته گوسفند های گوشتی می‌باشند که در مناطق آذربایجان غربی و شرقی و استان زنجان پرورش داده می شوند.

پس در صورتی که در زمینه پرورش گوسفند تجربه و مهارت کافی ندارید، بهتر است برای شروع کار از افراد با تجربه کمک بگیرید. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و هر گونه سوالی که در این زمینه دارید، بپرسید‌.

قبل از خرید، از چندین مرکز در مورد قیمت سوال بپرسید

برای این که از خرید خود مطمئن شوید و بدانید که نسبت به قیمت روز، گوسفند زنده خود را خرید می کنید. خوب است از چندین مراکز معتبر سوال بپرسید و در مورد خدمات آنها اطلاعات کافی به دست آورید. این کار باعث می شود از نرخ روز فروش دام با خبر شوید و با کسب اطلاعات دقیق تری برای خرید اقدام کنید.

 

قبل از خرید، از چندین مرکز در مورد قیمت سوال بپرسید

 

کلام آخر

مجموعه ما تمام سعی خود را می‌کند که در کمترین زمان ممکن خدمات مفیدی به شما ارائه دهد. در صورتی که خرید خود را ثبت کردید، گوسفند زنده در درب منزل تحویل شما داده می شود.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.