معرفی بهترین فروشنده گوسفند

آیا به دنبال بهترین فروشنده گوسفند زنده هستید و برای خرید گوسفند به منظور مراسم های خود مانند عروسی و مراسم های مذهبی و قربانی کردن به دنبال مرکز معتبر می گردید، خوب است با گروه ما یعنی الو گوسفند آشنا شوید.

گروه الو گوسفند یک مرکز معتبر است که در زمینه خرید آنلاین انواع دام ها مانند گوسفند مرغ و خروس، گوساله و گاو فعالیت دارد و هدف آن این است که تمام خدمات خود را برای احساس اطمینان بیشتر مشتریان به صورت کاملا حرفه ای ارائه دهد.در صورتی که قصد دارید بهترین فروشنده گوسفند را پیدا کنید می توانید با گروه ما تماس بگیرید و در مورد نحوه عملکرد الو گوسفند آشنا شوید.

سپس سفارش خود را از طریق وب سایت یا تماس تلفنی ثبت کنید و به راحتی دام مورد نظر خود را در درب منزل تحویل بگیرید.این روزها به خاطر مشغله‌های کاری زیاد خیلی از افراد نمی توانند زمانی برای خرید کردن گوسفند زنده بگذارند. بنابراین خرید کردن آنلاین کار این گونه افراد را بسیار راحت کرده است و تنها با سفارش گوسفند زنده مورد نظر در وزن ایده آل می توانند دام خود را در درب منزل تحویل بگیرند.

در واقع، برای انتخاب بهترین فروشنده گوسفند باید به دنبال مرکزی باشید که به بتواند تمام شرایط مناسب را برای خرید فراهم کرده باشد و این اطمینان ایجاد کند که شما بهترین نتیجه را از خرید خود خواهید داشت.

معرفی بهترین فروشنده گوسفند

خرید از بهترین فروشنده گوسفند

برای خرید از بهترین فروشنده گوسفند کافی است  در مورد تعدادی از مراکز فروش دام تحقیقاتی انجام بدهید. سپس با توجه به اهدافتان، مرکز معتبر را انتخاب کنید و خرید خود را انجام دهید.در واقع بهترین فروشنده گوسفند تنها کسی است که شما را در خرید راهنمایی کند و دامی که مد نظر شماست به شما ارائه دهد.

هم چنین خرید گوسفند زنده با قیمت مناسب می‌تواند جز یکی از ویژگی های بهترین فروشنده گوسفند به شمار بیاید.در ادامه مقاله به بررسی یکسری ویژگی های مهم بهترین فروشنده گوسفند زنده می پردازیم:

بهترین فروشنده گوسفند‌ زنده کسی است که شما را می تواند در هنگام خرید راهنمایی کند و تمام نکاتی که مد نظر شماست را بررسی نماید و مطابق با آن ها بهترین گوسفند را به شما پیشنهاد بدهد.

در حقیقت بهترین فروشنده گوسفند ‌زنده کسی است که شرایط لازم را برای یک ثبت سفارش آسان ایجاد می کند تا مشتریان بتوانند در هر روز از هفته و در هر ساعتی از شبانه روز با فروشنده در ارتباط باشند و سفارش خود را ثبت کنند.دام مورد نظری که خریداری می شود باید در شرایط کاملا بهداشتی پرورش داده شود و هیچ گونه بیماری نداشته باشد.

و فروشنده دام باید تمام شرایط یک خرید راحت و مطمئن را برای خریداران ایجاد کند و در کنار فروش دام، قیمت گوسفند زنده و خدمات جانبی فراهم کند تا مشتریان را به مجموعه جذب کند.در حقیقت بهترین خرید آنلاین زمانی اتفاق می افتد که شما بدون حضور در محل خرید بتوانید توسط بهترین فروشنده گوسفند زنده سفارش خود را انجام بدهید.

 

خرید از بهترین فروشنده گوسفند

مرکز خرید گوسفند زنده در تهران

در صورتی که به دنبال یک مرکز خرید برای دام در تهران هستید، بهتر است با یکی از شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید و از خدمات ما به صورت حضوری و آنلاین با خبر شوید. بعد از این که اطلاعات کافی در مورد مجموعه ما به دست آوردید، می توانید  خرید خود را با اطمینان  بیشتر ثبت کنید.

سپس آدرس و زمان تحویل آن را به فروشنده اعلام کنید تا در ساعت معین شده همراه با باسکول گوسفند خریداری شده را تحویل بگیرید.

خرید از مراکزی که دارای تاییدیه می باشند

همانطور که می دانید، امروزه مراکز بسیاری در زمینه فروش دام در سراسر کشور فعالیت می‌کنند. برای این که یک خرید مطمئن داشته باشید، نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که بهترین فروشنده گوسفند ‌زنده مرکزی است که دارای تاییدیه بهداشتی باشد و زیر نظر شهرداری فعالیت انجام دهد.

در این صورت اطمینان شما از خرید گوسفند بیشتر است و با خیال راحت تری خرید خود را انجام می دهید.همانطور که همه ما شاهد این بودیم که در کنار معابر و خیابان ها بسیاری از افراد اقدام به فروش گوسفند زنده می کنند. اما این گونه افراد هیچ تاییدیه برای فروش دام نخواهند داشت.

بنابراین اگر قصد دارید برای خرید گوسفند زنده به یکی از مرکز های معتبر مراجعه کنید، هیچ گاه حاضر به خرید دام در کنار معابر و خیابان‌ها نشوید. چرا که این دسته از افراد هیچ گونه اطمینانی بابت این که دام سالم به شما تحویل بدهد، نخواهند داد.

خرید از مراکز مطمئن

هدف شما از خرید گوسفند زنده چیست؟ آیا تصمیم دارید که به پرورش آن بپردازید؟ یا می‌خواهید از گوشت آن برای مصرف وعده های غذایی خود استفاده کنید. در هر دو صورت سلامتی دامی که می خواهید خریداری کنید، بسیار اهمیت دارد. چرا که هیچ گاه هیچ فردی دوست ندارد با خرید یک دام بیمار پول خود را هدر بدهد.

به همین دلیل است توصیه می کنیم دام مورد نظر خود را از مراکز مطمئن و تحت نظارت بهداشت خریداری کنید. در واقع بهترین فروشنده گوسفند زنده مرکزی که دام کاملا بهداشتی برای مشتریان خود پرورش می دهد.

مجموعه الو گوسفند نیز تحت نظارت وزارت بهداشت به پرورش گوسفند و دیگر دام ها می پردازند و در صورت وجود هر نوع علامت بیماری در بین دام ها و گوسفندان آنها را از سایر دام ها جدا می‌کند و تا زمانی که بیماری به بقیه حیوانات منتقل نشود و تا بهبودی کامل، آنها را به مرحله فروش نمی رساند.

خوب است بدانید، تغذیه دام های این مجموعه تحت بهترین خوراک های دامی انجام می شود. اما اطمینان داشته باشید، هیچ هورمون و آنتی بیوتیکی برای پرورش دام ها استفاده نمی شود و وزن آنها به صورت کاملا طبیعی می باشد.

خرید از مراکز مطمئن

فواید خرید از الو گوسفند

اگر وقت خرید برای گوسفند زنده را دارید اما نمی توانید مسافت زیادی را از شهر خارج شوید و به مراکز فروش مراجعه کنید. بهترین راه برای شما خرید آنلاین گوسفند است. الو گوسفند با ایجاد شرایط خرید دام بهه صورت اینترنتی کار شما را راحت کرده و شرایطی را ایجاد کرده است که با خیال راحت و اطمینان زیاد شما به صورت کاملا اینترنتی دام خود را خریداری کنید. در آخر در درب منزل تحویل گیرید.

مزایایی که خرید آنلاین دام دارد، به شرح زیر است:

  • خریداری گوسفند زنده در سریع ترین زمان ممکن و تحویل آن در درب منزل و هر مکان دیگری که شما تعیین کنید.
  • خریداری بر اساس قیمت روز بازار و به صورت کاملا منصفانه، در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از خدمات دیگر ما نیز همراه با خرید استفاده نمایید.
  • نگرانی بابت وزن دام ارسال شده نباشید. چرا که همراه با دام یک باسکول نیز ارسال می‌شود تا از وزن مورد نظر مطمئن شوید.

آیا تصمیم به پرورش گوسفند زنده دارید؟

اگر تصمیم دارید با خرید گوسفند زنده از یک فروشنده معتبر به پرورش آن بپردازید، خوب است قبل از هر کاری درباره نحوه پرورش آن و اهمیت نگهداری آنها اطلاعات کافی به دست آورید. ما در ادامه مقاله تصمیم گرفتیم که در این زمینه شما را راهنمایی کنیم تا با اطلاعات کافی در این زمینه اقدام به پرورش گوسفند زنده کنید.

هدف تان از پرورش گوسفند چیست؟

قبل از هر کاری باید هدف خود را از خرید گوسفند زنده مشخص کنید. دقت کنید، برای چه هدفی می خواهید به پرورش آن بپردازید. چرا که گوسفندان از نژادهای مختلفی تشکیل شده اند و هر کدام از این نژادها برای کار و اهداف خاصی پرورش داده می شوند تا از آن ها بهره کافی برده شود.

برای مثال، اگر هدف شما از پرورش گوسفند تولید گوشت باشد، باید نژاد هایی را انتخاب کنید که جزء دسته نژادهای گوشتی می باشند تا شما به سوددهی مناسبی برسید.نژادهای دیگر گوسفندان به سه دسته پشمی، پوستی و شیری تقسیم بندی شده است.

در ادامه مقاله به بررسی نژادهای مختلف گوسفندان برای اهداف مختلف می پردازیم.

انواع گوسفند از نژاد گوشتی

گوسفندانی که از نژاد گوشتی هستند به منظور مصارف گوشتی نگهداری و پرورش داده می شود. نژادهای گوشتی که در کشور ما وجود دارد، شامل نژاد افشاری، نژاد شال، مهربان و نژاد لری می باشد. پس اگر قصدتان از خرید گوسفند به منظور مصرف گوشت می باشد، خوب است از یکی از نژادهای نام برده شده گوسفند مورد نظر خود را خریداری کنید.

انواع گوسفند از نژاد پشمی

گوسفندان از نژادهای گوشتی که در کشور وجود دارد، نژاد هایی هستند که به منظور استفاده از پشم آنها پرورش داده می شوند. نژادهای گوشتی معمولاً دارای پشم های بسیار با کیفیت و مرغوبی می باشند و برای مصارف تولید مانند تولید لباس های گرم، کیف و کفش استفاده می شود.

همچنین می توان از برخی از نژاد های گوسفندان در صنعت قالیبافی و فرش بافی نیز استفاده کرد.برخی از نژادهای پشمی که در کشور ما پرورش داده می شود، شامل نژاد ماکویی، نژاد بلوچی و نژاد مغانی می باشد.

انواع گوسفند از نژاد شیری

یکی از دلایل رایج برای پرورش گوسفندان تولید شیر است. گوسفند هایی که از نژاد شیری می باشد، به میزان قابل توجهی نسبت به سایر نژادها، شیر زیادی تولید می کنند. همانطور که می دانید، با داشتن میزان قابل توجهی شیر می توان تمام محصولات لبنی شامل پنیر، خامه، کره، دوغ، ماست و غیره را تولید کرد و در کنار استفاده از شیر گوسفندان می توان محصولات لبنی را به فروش رساند.

بنابراین پرورش گوسفندان شیری می تواند برای راه اندازی یک کسب و کار مفید، گزینه مناسبی باشد.مهم ترین نژاد شیری در کشورمان وجود دارد، نژاد قزل می باشد که  در طول روز به میزان مطلوبی شیر تولید می کند.

 

انواع گوسفند از نژاد شیری

انواع گوسفند از نژاد پوستی

یکی از اهداف دیگر که برای پرورش گوسفندان مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پوست آنهاست. گوسفندان نژاد پوستی دارای پوست نرم و لطیفی هستند و می‌توان از آن برای تولید لباس های گرم و چرم استفاده کرد.یکی از این نژادها، نژاد قره گل می باشد که بسیار معروف است و در کشور ما به عنوان تولید پوست مرغوب پرورش داده می شود.

 

 

نکته دیگر، سلامتی گوسفند زنده

گوسفندان در کنار این که در آب و هواهای مختلف می‌توان آنها را نگهداری کرد. اما در برابر انواع بیماری ها ضعیف هستند و خیلی زود بیمار می‌شوند. به همین خاطر، نحوه نگهداری آنها اهمیت زیادی دارد.

از آنجایی که ما انسان ها از شیر و گوشت گوسفندان برای مصرف روزانه خود استفاده می کنیم، سالم بودن آن مهم و ضروری است.بنابراین، اگر شما با خرید گوسفند قصد دارید به پرورش آن بپردازید، نحوه نگهداری آنها و راهکارهای جلوگیری از بروز بیماری در بین دام ها بسیار اهمیت دارد.

همچنین در هنگام خرید به این نکته دقت کنید که دام خریداری شده از سلامت کامل را برخوردار باشد چرا که این دام بیمار می تواند سایر دام ها را به بیماری دچار کند.نگهداری دام ها نیاز به مراقبت های ویژه دارد و باید در مکان کاملاً تمیز و ضدعفونب نگهداری شوند.

پس خوب است با یکسری بیماری های رایج در میان گوسفندان آشنا شوید که در ادامه مقاله به بررسی آنها می پردازیم.

بیماری آرتریت

این بیماری در بین بره های بیشتر رایج است. در واقع گوسفندانی که تازه به دنیا آمده اند، دچار این بیماری می شوند و مفاصل آنها متورم خواهد شد.

دلیل بروز این بیماری به خاطر عفونت است که در پاهای بره ایجاد می شود که برای رفع آن بهتر است آنتی بیوتیک و ضدعفونی استفاده کرد. در ای صورت میکروب یا ویروسی که وارد بدن بره شده، رفع شود.معمولاً مشاهده شده است بیماری آرتریت در بین بره هایی که در محل های سرپوشیده نگهداری می شوند، بیشتر اتفاق می‌افتد.

بنابراین اگر بره های خریداری شده را قصد دارید، در محلی کاملاً بسته نگهداری کنید بهتر است به این نکته دقت کنید و مراقب سلامتی آن ها باشید.

بیماری آبسه پای گوسفندان

این بیماری ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از اصلی ترین دلایل آن رفتن علوفه در پای گوسفندان می‌باشد که در نتیجه پا گوسفند با آبسه روبه‌رو می‌شود. اگر دام های خود دچار این مشکل شدند، علوفه رفته شده در پای حیوان را خارج کنید و سپس محل زخم را ضدعفونی کنید.

اگر دلیل آبسه این مورد نبود  بهتر است از پماد هایی مانند اکتیول استفاده کنید. این پماد باعث می‌شود که عفونت ناحیه مورد نظر از بین برود.

 

بیماری آبسه پای گوسفندان

بیماری آناپلاسموز

این بیماری جز بیماری های خطرناک در بین گوسفندان شناخته شده است و نشانه‌هایی که دارد شامل تب، کم‌خونی، اسهال، بی حالی و رنگ پریدگی چشم است. در صورتی که با بروز این بیماری در بین گوسفندان مواجه شده اید، حتماً از تزریق تتراسیکلین و آنتی بیوتیک کمک بگیرید.

کلام آخر

حال امیدواریم در این مقاله اطلاعات مفیدی برای شما فراهم کرده باشیم تا بتوانید بهترین خرید را از بهترین فروشنده گوسفند زنده داشته باشید.در شرایطی که تمایل داشته باشید از خدمات ما استفاده کنید و تصمیم بگیرید خرید خود را از الگوی انجام دهید، گروه ما به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.