فروش گوسفند زنده در تهران

تیم الو گوسفند تصمیم دارد به صورت آنلاین خدمات در زمینه فروش گوسفند زنده برای مشتریان خود ارائه دهد . در واقع، این تیم به گونه ای طراحی شده است که امکان خرید به صورت آنلاین را برای همگان امکان پذیر می کند. این یعنی دسترسی به صورت آسان و بدون دغدغه ای  از وجود واسطه.ا

گر به فکر خرید گوسفند زنده برای مراسم های خاص مانند عروسی هستید و یا برای مراسم های مذهبی مانند عاشورا قصد دارید، گوسفند زنده قربانی کنید، می توانید از مجموعه ما کمک بگیرید و به راحتی خرید خود را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش گوسفند زنده در الو گوسفند می توانید با ما تماس بگیرید.در ادامه مقاله هم به یک سری نکات مورد نظر در زمینه خرید و فروش گوسفند زنده می پردازیم.خوب است با ما همراه باشید.

 

فروش گوسفند زنده

چگونه گوسفند زنده خوب بخرید؟

در صورتی که تصمیم دارید گوسفند زنده خوب خریداری کنید، خوب است با یکسری نکات به منظور تشخیص گوسفند سالم از ناسالم آشنا شوید.تشخیص گوسفند سالم از ناسالم کارهای چندان سختی نیست و با به کار گیری یک سری توصیه های دام پزشکان می توان به راحتی خرید خود را در این زمینه انجام داد.

بررسی شکل و ظاهر گوسفند زنده

اولین راه برای تشخیص سلامتی دام، بررسی شکل و ظاهر است. برای این که بدانید، گوسفند مورد نظر چاق یا لاغر است، کافی است در ناحیه پشت گوسفند زنده را لمس کنید و اگر دست شما مهره گوسفندان را لمس کرد نشان دهنده این است که گوسفندی که انتخاب کرده اید، لاغر است.

سپس قسمت بینی و دهان آن را مورد بررسی قرار بدهید. اگر در این نواحی آبریزش یا ترشحات مشاهده کردید، نشان دهنده این است گوسفند دچار نارسایی ریه شده است. راه دیگری هم برای تشخیص این موضوع وجود دارد که شما با کشیدن دست بر روی پشم گوسفندان متوجه می شوید. اگر پشم به راحتی کنده شود، گوسفند دچار نارسایی شده است.

نشانه های دیگری نیز وجود دارد که سلامت گوسفند را مشخص می کند. مانند داشتن چشم های براق، اشتهای کامل برای خوردن خوراک در طول روز، جثه مناسب و قوی  و داشتن پشم هایی درخشان، صاف و لطیف.در صورتی که با علائمی مانند ترشحات بینی و دهان، بی اشتهایی، بی حالی، عطسه یا سرفه در بین دام ها مواجه شدید، مطمئن باشید با بیماری خاصی مواجه شده است.

تشخیص سلامت گوسفند بعد از ذبح

راه دیگری هم برای تشخیص گوسفند وجود دارد که بعد از ذبح قابل مشاهده است. زمانی که گوسفند ذبح می شود، جیگر سالم آن نشان دهنده سالم بودن گوسفند و در نتیجه گوشت گوسفند نیز برای مصرف مناسب است.

گوسفندانی که دارای سلامتی کامل می باشد، دارای جگری صاف هستند و با برش دادن آن رنگ جگری آن کاملاً قابل تشخیص است. داخل جگر گوسفند دارای دو رگ است که در صورت وجود انگل درون آن ناسالم بودن گوسفند را مشخص می کند.

 

تشخیص سلامت گوسفند بعد از ذبح

فروش گوسفند زنده به صورت آنلاین

آنجا که ما ایرانیان برای مراسم های خود از گوشت گوسفند استفاده می کنیم. اما تهیه گوسفند زنده با مشکلات زیادی همراه است. این روزها دغدغه بسیاری از افراد این است که چطور می‌شود گوسفند زنده را خیلی راحت تهیه کرد.

همانطور که می دانید، مرکز فروش گوسفند زنده در خارج از شهرها قرار دارد و دسترسی به آن برای خیلی ها دشوار است و برای رفتن به این مکان ها به صرف زمان زیادی نیاز دارد.

بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر برای خرید گوسفند برای هر خانواده ای ضروری است.در ادامه مقاله بررسی فروش گوسفند زنده به صورت آنلاین می پردازیم که کار را برای خیلی از خریدار ها راحت کرده است و دیگر نیازی نیست به مراکز مختلف فروش مراجعه کنید و خیالتان بابت واسطه ها راحت می شود.

امروزه شرکت های بسیاری وجود دارد که در زمینه فروش گوسفند زنده به صورت آنلاین فعالیت دارند و همه روزه برای خریداران خود خدمات آماده ارائه می دهند. تیم ما هم با نام الو گوسفند آماده خدمت رسانی به مشتریان خود به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

فواید خرید اینترنتی گوسفند

در صورتی که تصمیم دارید دام زنده خریداری کنید خوب است با مزایای خرید اینترنتی آشنا شوید. زمانی که قصد دارید از خدمات فروش گوسفند زنده آنلاین یک شرکت معتبر استفاده کنید، خرید شما با مزایای زیر همراه خواهد بود.

  • شما می توانید با خرید اینترنتی به راحتی در خانه بمانید و سفارش خود را ثبت و از تلف شدن وقت خود جلوگیری کنید.
  • با انتخاب و خرید اینترنتی دیگر نیازی به مراجعه به مرکز فروش نبوده و هیچ هزینه ای برای رفت و برگشت پرداخت نمی کنید.
  • دقت داشته باشید برای انتخاب مرکز فروش آنلاین گوسفند به سراغ سایتی بروید که تمام مجوزهای رسمی را از وزارت بهداشت دریافت کرده است. در صورت مشاهده مجوز ها می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.
  • یک سری از مراکز فروش آنلاین برای جذب مشتری خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهند. شما هم می توانید از خدمات پس از فروش گروه الو گوسفند بهره مند شوید.
  • مرکز فروش آنلاین از لحاظ زمان هیچ محدودیتی ندارند و به صورت ۲۴ ساعته در حال فعالیت هستند. شما نیز می توانید با مراجعه به وب سایت های رسمی خرید خود را در هر زمانی انجام دهید.
  • بعد از این که خرید خود را انجام دادید، دام خریداری شده به مکان مورد نظر شما ارسال می شود.
  • همچنین بسیاری از مراکز برای اطمینان بیشتر مشتری در کنار ارسال گوسفند باسکول نیز می فرستند تا دوباره مشتری وزن گوسفند را مشاهده کند.
  • امکان فرستادن یک قصاب نیز به محل ارسال از مزایای خدمات آنلاین می باشد. اگر مشتری مورد نظر تصمیم داشته باشد گوسفند خریداری شده را ذبح کند، نگرانی بابت خرد کردن و تمیز کردن گوشت نداشته باشد.

وجود این شرایط یعنی تمام دغدغه مشتریان برای خرید گوسفند برطرف می‌شود.

فواید خرید اینترنتی گوسفند

به هر مرکزی برای خرید گوسفند زنده اعتماد نکنید

در این روزها مراکز مختلفی وجود دارد که با پرورش و نگهداری دام به فروش گوسفند زنده می‌پردازند.  اما واقعیت این است که به راحتی نمی‌توان به این مراکز اعتماد کرد‌. از آنجا که فروش اینترنتی در این عرصه نیز رواج پیدا کرده است، انتخاب مرکز مناسب برای خرید گوسفند زنده کار راحتی نیست.

تنها از مرکزی می توان گوسفند زنده خریداری کرد که شرایط بهداشتی و پرورش و نگهداری دام ها را فراهم کرده باشد.این روزها در کنار مراکز معتبر افرادی هم هستند که سود جویانه برای رسیدن به اهداف خود اقدام به راه اندازی مراکزی برای فروش گوسفند زنده کرده اند که به هیچ وجه این مراکز معتبر نیستند.

دقت داشته باشید، در مرکز معتبر به خاطر فروش بیش از اندازه آنها هیچ گوسفندی با سن بالا در میان دام ها نخواهد ماند و همه گوسفند ها دارای سلامت کامل هستند. همچنین در مراکز معتبر بخش تغذیه دام ها به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود و دام ها در مکانی جدا از محل نگهداری آنها تغذیه خود را مصرف می کنند. در واقع، نوع تغذیه دام ها بر روی سلامت گوشت تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

دقت داشته باشید برای نگهداری تعداد زیادی دام در مکان نیاز است که از تعدادی کارشناس و پزشک کمک گرفت تا در صورتی که هر کدام از دام ها دچار بیماری خاصی شود به سرعت درمان شده و از بروز بیماری در دیگر دام ها جلوگیری شود. پس وجود کارشناسان در یک مرکز فروش گوسفند زنده نشان دهنده  کیفیت خدمات است.

آشنایی با حرفه دلالان در زمینه فروش گوسفند زنده

همانطور که می‌دانید، در زمینه فروش گوسفند زنده بسیاری از دلالان و افراد سودجو در زمینه پرورش آن برای رسیدن به اهداف خود اقدام به کارهای مختلفی می کنند. برای مثال، برای این که وزن گوسفند زنده را بیشتر از آنچه که هست نشان بدهند، مقدار زیادی نمک یا سنگ نمک با علوفه دام ها مخلوط می کنند.

در چنین مواقعی دام با خوردن نمک یا سنگ نمک احساس تشنگی بیش از اندازه می‌کند و دام ها مقدار فراوانی آب می نوشند و از این رو وزن آنها بیش از اندازه گوشتشان مشخص می شود.

در نتیجه با فروش این دام ها به سود خوبی می رسند.پس برای این که از راه کارهای دلالان در امان باشید، بهتر است به سراغ مراکز بروید که دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد. این مرکز نسبت به مراکز غیر قانونی مورد اعتماد بیشتری قرار می‌گیرند و نسبت به سایر مراکز موارد بهداشتی را بهتر رعایت می کنند.

 

آشنایی با حرفه دلالان در زمینه فروش گوسفند زنده

آشنایی بیشتر با خصوصیات گوسفند زنده

می دانید گوسفند زنده جزء دسته حیوانات اهلی می باشد و گوشت آن برای ما حلال است. این دسته از حیوانات برای موارد مختلفی مانند گوشت، پشم و استفاده از شیر آن برای تولید محصولات لبنی کاربرد دارد و می توان با پرورش آن به اهداف مفیدی رسید.

به همین خاطر، افراد زیادی هستند که در زمینه پرورش گوسفند زنده فعالیت می کنند و با به کار گیری نکات مهم در نگهداری آن به مرحله سود دهی می رسد. در واقع، پرورش گوسفند زنده نیازی به مراقبت و دقت فراوان ندارد و تنها با رعایت یک سری اصول نگهداری می توان به نتیجه بسیار خوبی رسید. مانند رعایت بهداشت در مکان نگهداری دام ها در این امر بسیار اهمیت دارد.

گوشت گوسفندی یکی از منابع مهم برای تامین مواد مورد نیاز بدن است

همان طور که می دانید، گوشت گوسفندی یکی از منابع مهم برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن شناخته شده است و به میزان قابل توجهی دارای پروتئین است.

در کنار پروتئین انواع ویتامین ها را نیز در وجود خود دارد که برای حفظ سلامتی انسان ها بسیار موثر می باشد. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که گوشت گوسفندی در کنار این که سلامت انسان را تامین کند می تواند آن را نیز به خطر بیاندازد.

پرورش دهندگان دام برای جلوگیری از ضررهای مالی دام هایی که دچار بیماری می شود را به ذبح کرده و گوشت آنها را برای مصرف به بازار عرضه می کنند. در این زمان باعث می‌شود، بیماری‌های ویروسی و انگلی از طریق گوشت گوسفندی به انسان ها وارد شود.بنابراین برای تولید گوشت سالم از طریق پرورش گوسفند باید به موارد بهداشتی توجه کافی انجام شود.

شیر گوسفند نسبت به دیگر دام ها

 

شیر گوسفند نسبت به دیگر دام ها

دارای خواص بیشتری می باشد

بدون شک همه شما می دانید، خوردن شیر برای تمام سنین اهمیت زیادی دارد و موجب جلوگیری از پوسیدگی استخوان ها می شود. مصرف شیر در رده سنی کودکان به رشد آنها کمک بزرگی می کند. از خواص دیگر آن می توان به مواردی مانند بهبود کیفیت خواب و شادابی پوست اشاره کرد.

شما هم می توانید با پرورش گوسفند در زمینه‌ی تولیدات لبنی فعالیت بزرگی انجام دهید و به تولید پنیر، ماست، کره، خامه و غیره بپردازید و برای خود در کنار پرورش دام یک درآمد مناسب داشته باشید.خوب است با تفاوت شیر گاو و گوسفند هم آشنا شوید.

تفاوتی که در این زمینه بیشتر حائز اهمیت است این است که شیر گوسفند نسبت به شیر گاو جنبه اقتصادی بیشتری دارد. در واقع در هر کشوری تولیدات لبنیات گوسفندی گزینه های بهتری برای رشد اقتصادی شناخته می شود. ویژگی شیر گوسفند دارای درصد چربی زیاد  و حالت جامد پذیری آن بیشتر است و حتی می‌توان گفت پنیر گوسفندی زودتر از پنیر گاوی شکل می گیرد و دارای انسجام بیشتری است.

در واقع برای تولید پنیر گوسفندی به میزان کمتری شیر نسبت به پنیر گاوی نیاز است. همچنین درصد پروتئین که در شیر گوسفندی وجود دارد بیشتر از شیر گاو است.

کاربرد پشم گوسفندان

در کنار بهره مندی از گوسفند برای تولید شیر و محصولات لبنی و استفاده گوشت آن برای مصرف پروتئین روزانه می ‌توان از پشم آن در صنعت های مختلف مانند پوشاک نساجی و همچنین پارچه بافی و قالی بافی استفاده کرد. از گذشته تا کنون از پشم گوسفند برای تامین پوشاک استفاده می شود و مواردی مانند تهیه انواع کلاه، پوتین و نمد به کار می رود.

 

کاربرد پشم گوسفندان

 

پشم گوسفند از ساختار تشکیل شده است که خواص ضد باکتری و ضد میکروبی دارد و این باعث می شود که رشد باکتری در آن به حد زیادی کاهش پیدا کند.

این یعنی نیازی نیست لباس های پشمی را به صورت مرتب شستشو کرد. خواص دیگری که لباس‌های پشمی دارد این است که در برابر لکه ها مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد و باعث می‌شود لکه های کمتری نسبت به لباس های با الیاف مصنوعی در خود ایجاد کند.

همچنین الیاف پشم بسیار محکم است و باعث می شود لباس های پشمی مقاومت بیشتری از خود نشان دهد و احتمال پاره شدن را کاهش می دهد.خاصیت دیگری که بسیار قابل توجه است این است که لباس های پشمی در فصول سرما بدن شما را گرم نگه می دارد و فصول گرما به تنظیم کردن دمای بدن کمک می کند.

کلام آخر

گروه الو گوسفند قصد دارد خدمات گسترده ای در زمینه فروش گوسفند زنده به مشتریان خود ارائه دهد. در صورتی که قصد دارید با نحوه فعالیت ما و همچنین قیمت فروش گوسفند با خبر شوید، می توانید با مسئولین ما در این زمینه تماس بگیرید.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.