قیمت مرغ و خروس برای قربانی کردن


قیمت مرغ و خروس

قیمت مرغ و خروس برای قربانی کردن ، آیا به دنبال قیمت مرغ و خروس زنده برای قربانی کردن هستید. خوب است ما را در این مقاله همراهی کنید. همانطور که می دانید، در کشور ما از گذشته تا به حال به منظور رفع بلا  دام زنده ذبح می‌کردند. اگر شما هم خانه ای خریداری کردید یا به تازگی ماشین خریده اید و به عقاید خود می خواهید خروس یا مرغ قربانی کنید، می توانید برای خرید از مرکز الو گوسفند اقدام کنید.

در واقع مرکز الو گوسفند یکی از مرکز های معتبر در زمینه فروش انواع دام ها مانند خروس و مرغ زنده فعالیت می کند. تمام تلاش گروه الو گوسفند بر این است که رضایت مشتریان را به خود جلب کند و بتواند بهترین دام را از نظر مشتری به آنها ارائه دهد. پس در صورتی که برای قربانی کردن به دنبال مرغ و خروس زنده هستید، می توانید از این مرکز اقدام به خرید کنید.

قیمت مرغ و خروس برای قربانی کردن

 

دفع بلا با قربانی کردن مرغ و خروس زنده

در صورتی که در هر شهری مانند تهران، کرج، شیراز و غیره زندگی می کنید و قصد دارید خروس یا مرغ زنده به منظور  قربانی کردن خریداری کنید، می توانید سفارش خود را از طریق سایت الو گوسفند انجام دهید و به صورت آنلاین خرید نمایید.این روزها به خاطر دغدغه ها و مشغله های کاری، کمتر افرادی پیدا می شوند، مسافت زیادی را طی کنند تا به خارج از شهر برسد و برای خرید مرغ و خروس اقدام کند. الو گوسفند برای راحتی کار خدمات فروش دام را به صورت آنلاین برای مشتریان ارائه می دهد تا آنها بدون هیچ دغدغه ای و طی کردن مسافتی، دام مورد نظر خود را خریداری کنند. شما می توانید با تماس گرفتن با شماره های داخل سایت سفارش مورد نظر خود را انجام بدهید و هر گونه سوال یا ابهامی برایتان به وجود آمده است، با مسئولین ما در میان بگذارید.

قیمت خروس برای قربانی

اگر می خواهید از قیمت مرغ و خروس زنده برای قربانی کردن اطلاع پیدا کنید، می توانید با مسئولین فروش ما تماس بگیرید. اما به طورکلی، قیمت دام و طیور مانند سایر قیمت های دیگر دچار نوسانات زیادی می باشد و هر روز ممکن است این قیمت تغییر کند. به همین خاطر، نمی توان قیمت مشخصی در این قسمت برای شما بیان کنید.

قیمت خروس برای قربانی

 

قربانی کردن گوسفند یا خروس

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم، یکی از آداب و رسوم های ما ایرانیان قربانی کردن طیور و دام برای مراسم های مختلف مانند عروسی ها، نذری ها، سفرهای زیارتی مانند حج و … می باشد. اما نوع دامی که انتخاب می کنید برای قربانی کردن چندان اهمیت ندارد. در حقیقت هر فردی با توجه به توان مالی و نیت خود می‌تواند گوسفند یا مرغ و خروس و حتی گوساله و گاو قربانی کند. و هیچ فرقی در نیت قربانی کردن گوسفند یا مرغ و خروس وجود ندارد.

امروزه به خاطر افزایش زیاد قیمت دام ها مانند گوسفند و گوساله هر فردی توانایی خرید آن ها را به منظور قربانی کردن ندارد‌. بنابراین با خرید خروس و مرغ زنده که نسبت با دیگر دام ها قیمت کمتری دارد، می توان نیت خود را انجام داد. در صورتی که تصمیم به قربانی کردن دارید می توانید با بخش های فروش تماس بگیرید و از قیمت روز خروس و مرغ زنده برای قربانی کردن با خبر شوید.

خرید مرغ و خروس زنده برای قربانی کردن به صورت آنلاین

شاید فکر کرده باشید با خرید آنلاین مرغ و خروس زنده بعد از آن دچار پشیمانی شوید و از نظر بهداشتی و سالم بودن دام اطمینان کامل نداشته باشید. اما باید بگویم، گروه الو گوسفند این اطمینان را به شما می دهد که تمام دام های که به صورت آنلاین به فروش می رسد، دارای سلامتی کامل هستند و در شرایط کاملا بهداشتی پرورش داده شده است. در واقع، تنها هدف گروه الو گوسفند خرید راحت تر برای مشتریان و جلب رضایت آنها است.

خرید مرغ و خروس زنده برای قربانی کردن به صورت آنلاین

 

فروش انواع مرغ و خروس توسط الو گوسفند

در کنار فروش مرغ و خروس زنده به منظور قربانی کردن گروه الو گوسفند در زمینه فروش انواع دام زنده فعالیت می کند. در صورتی که به دنبال نژاد خاصی از مرغ و خروس هستید، می توانید از گروه ما کمک بگیرید. در سایت الو گوسفند نژاد های مختلف در زمینه انواع دام ها به فروش می رسد و در قسمت فروش، هم مرغ و خروس معمولی و هم مرغ و خروس محلی به شما مشتریان عزیز ارائه شده است. شما می‌توانید براساس نیاز خود نوع نژاد موردنظر را انتخاب کنید و به راحتی و به صورت آنلاین خرید نمایید.

پیشنهاد گروه الو گوسفند به شما مشتریان

همانطور که گفتیم، یکی از معتبرترین مرکزهای خرید و فروش انواع دام و طیور گروه الو گوسفند می باشد. چنان چه قصد داشته باشید، به منظور قربانی کردن مرغ و خروس زنده از الو گوسفند خریداری کنید، خوب است در این قسمت با یک سری ویژگی های گروه الو گوسفند آشنا شوید.

 • به راحتی می توانید در خانه بمانید و بدون این که نیاز باشد مسافت طولانی را طی کنید تا به خارج از شهر برسید، در منزل خود به صورت آنلاین ثبت سفارش انجام دهید.
 • دیگر نیازی به حضور شما در مرکز ما نخواهد بود. چرا که گروه الو گوسفند با داشتن مجوز فعالیت از دامپزشکان در زمینه پرورش انواع دام و طیور به صورت کاملاً بهداشتی فعالیت دارد.
 • در صورت ممکن می توانید هزینه دام سفارش شده را در درب منزل پرداخت کنید.
 • دام خریداری شده در سریع ترین زمان ممکن در درب منزل تحویل شما داده می شود.
 • شما می توانید با تماس با شماره های ثبت شده در داخل سایت از مشاورین در زمینه فروش کمک بگیرید.
 • می توانید در کنار ارسال دام خریداری شده از سایر خدمات دیگر ما استفاده نمایید.

پیشنهاد گروه الو گوسفند به شما مشتریان

می توانید در کنار قربانی کردن، به پرورش مرغ و خروس بپردازید

در صورتی که شرایط مکانی را داشته باشید می توانید با خرید مرغ و خروس زنده در زمینه پرورش آنها فعالیت کنید. این روزها در شرایط سخت اقتصادی با این کار می توانید هزینه های خود را کمی کاهش دهید و از تخم مرغ و گوشت مرغ و خروس های پرورش داده شده بهره کافی را ببرید. همچنین در صورتی که نیاز داشته باشید مرغ و خروس زنده را قربانی کنید، دیگر نیازی به خرید نخواهید داشت.

پرورش طیور همانند سایر دام های دیگر از گذشته‌های دور رایج بوده است و بسیاری از خانواده‌های روستایی با نگهداری مرغ و خروس از محصولات تولیدی آن ها بهره مند می شوند. در واقع پرورش مرغ و خروس نسبت به دام های دیگر مانند گوسفند یا گاو چندان هزینه ای نیاز ندارد و شما می توانید با کمترین هزینه در صورت وجود امکانات، به پرورش آن بپردازید.

انواع نژاد خروس برای قربانی کردن

در کشور ما نژادهای مختلفی از مرغ و خروس پرورش داده می شود. در صورتی که به دنبال نوع خاصی از خروس هستید، خوب است با انواع آن نیز آشنا شوید و از خصوصیات ظاهری آن را بهتر بشناسید تا بتوانید در هنگام خرید نژاد مورد نظر خود را شناسایی کنید.

در حقیقت، خروس ها از نژادهای مختلفی تشکیل می شوند که در این مقاله به معرفی برخی از نژادها می پردازیم.

خروس اصفهانی

این نژاد در اطراف اصفهان پرورش داده می شود. یکی از ویژگی بارز آن داشتن بال و پر سیاه می باشد. وزن این خروس حدود ۴ کیلوگرم می باشد و مرغ آن در هر دوره از پرورش می تواند ۱۳۰ عدد تخم مرغ تولید کند.

همچنین رنگ تخم های تولید شده توسط مرغ اصفهان به رنگ سفید و قهوه ای متغیر است.

انواع نژاد خروس برای قربانی کردن

 

خروس خراسانی

خروس خراسانی در قسمت شرق کشور و در استان خراسان مشاهده می شود. طیف رنگی پرهای این خروس بسیار متنوع است و دارای ریشه های بلندی می باشد. نوع تاج آن توت فرنگی است.

مرغ نژاد خراسانی می‌تواند در هر دوره از پرورش حدود ۱۱۰ تخم بگذارد و وزن تخم مرغ حدود ۵۰ گرم می باشد. مرغ های نژاد خراسانی ۷ کیلوگرم و خروس آن ۵ کیلوگرم وزن دارد. خصوصیات ظاهری این نژاد دارای موارد زیر می باشد:

 • دارای پای سفید رنگ
 • دارای نوک مشکی
 • نگه داشتن دم در حالت ایستاده در اکثر مواقع

خروس یاماتو

اصالت خروس یاماتو مربوط به کشور ژاپن می باشد و دارای جثه ای بزرگ است که مقاومت بدنی آن بسیار بالاست.

خصوصیات ظاهر مرغ و خروس نژاد یاماتو به شرح زیر است:

 • دارای سری بزرگ
 • غبغب چین خورده
 • شباهت زیادی با نژاد شامو دارد.
 • دارای قیافه ای متفاوت و رنده
 • دارای دم کوچک و رو به پایین

 

خروس یاماتو

خروس سیاه

این نژاد به خاطر وزن سنگین که دارد، در روش های سنتی برای تولید گوشت سنگین پرورش داده می شود. نام دیگر این نژاد نیوجرسی می باشد که به عنوان نژاد غول دو منظوره نیز یاد می شود. خصوصیات ظاهری آن شامل شانه تک با لاله گوش سیاه و پوست سیاه می باشد. مرغ این نژاد تخم مرغ به رنگ قهوه ای تولید می کند و دارای وزنی حدود چهار و نیم کیلوگرم می باشد. همچنین خروس این نژاد نزدیک به ۶ کیلوگرم وزن دارد. نژاد غول نیوجرسی در سه دسته سیاه و سفید و آبی در انجمن طیور آمریکا به ثبت رسیده است.

کلام آخر

حال امیدواریم خدمات مفیدی در زمینه فروش مرغ و خروس برای قربانی کردن به شما مشتریان ارائه داده باشیم. برای اطلاع از قیمت مرغ و خروس برای قربانی کردن می توانید با ما در تماس باشید.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *