قیمت گاو زنده در تهران

قیمت گاو زنده مانند دیگر دام ها این روزها در حال نوسان است و هر روز قیمتی متفاوت برای آن مشخص می شود. در صورتی که قصد دارید، گاو زنده خریداری کنید بهتر است با مرکز فروش ما یعنی الو گوسفند تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق تری در زمینه قیمت گاو زنده و دیگر دام ها به شما ارائه دهند.

از آنجا که ما ایرانیان برای هر مراسم های خود مانند عروسی ها، مراسم های دینی مانند عید قربان و قربانی کردن دام‌ها یکی از آداب و رسوم ها قرار گرفته است،  قیمت گاو زنده و سایر دام ها برای همه مهم است.

پس اگر شما هم برای یکی از مراسم های خود قصد دارید دام زنده خریداری کنید و به دنبال یک مرکز معتبر و مطمئن برای خرید هستید، پیشنهاد می کنیم با ما در این مقاله همراه شوید. ما یک گروه به نام الو گوسفند هستیم که خدماتی در زمینه فروش دام های زنده برای شما مشتریان ارائه می دهیم. هدف گروه ما این است که بتوانیم بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ارائه دهیم.

همچنین سعی می کنیم در زمینه پرورش دام ها با ارائه مقاله های مختلف شما را راهنمایی کنیم.

گروه الو گوسفند در خدمت شما برای فروش آنلاین انواع دام زنده می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر در نحوه ارائه خدمات می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

قیمت گاو زنده

 

قیمت گاو زنده براساس وزن

عوامل مختلف بر روی قیمت گاو زنده تاثیر مستقیم دارد که یکی از عوامل مهم آن وزن دام زنده است. در واقع هر چه وزن یک گاو بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. اما خوب است بدانید، قیمت گاو با گوساله زنده تفاوت دارد و به همین خاطر ممکن است قیمت یک گاو زنده با وزن بیشتر هزینه کمتری نسبت به قیمت گوساله با وزن کمتر داشته باشد. در واقع در کنار وزن کیفیت گوشت آن نیز اهمیت دارد.

در ادامه مقاله به برخی از مهم‌ترین مواردی که بر روی قیمت گاو زنده تاثیر می گذارد، می پردازیم.

تاثیر فصول سال بر روی قیمت:

آیا تا به حال متوجه این موضوع شده اید که در هر کدام از فصول سال قیمت گاو زنده متفاوت است؟ در واقع، تغییر قیمت به خاطر این است که در برخی از فصل های سال به خاطر تغییر آب و هوایی و همچنین سخت شدن نگهداری دام ها، نبودن علوفه کافی و بالا رفتن هزینه‌های مربوط به مواد غذایی  و سختی در نحوه حمل و نقل دام ها باعث می شود که قیمت دام  زنده بالاتر رود.

تاثیر قیمت علوفه بر روی قیمت گاو زنده:

هر چند وقت یک بار به خاطر افزایش قیمت علوفه مورد نیاز گاوها قیمت گاو زنده نیز افزایش  پیدا می کند

در واقع افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، هر گاه هزینه های مربوط به پرورش و نگهداری دام ها بیشتر شود، گاوها را با قیمت بیشتری می فروشند.

کاهش عرضه دام زنده در بازار:

بازار دام ها مانند دیگر بازارها ممکن است به خاطر کمبود عرضه دام قیمت آن افزایش پیدا کند.

نژاد و وزن گاو:

گاو همانند دیگر دام ها به خاطر این که از نژادهای مختلفی تشکیل می شود، قیمت متفاوتی برای آنها  تعریف خواهد شد. برخی از گاو ها به خاطر داشتن ویژگی های منحصر به فرد استقبال بیشتری از آن ها می شود. بنابراین قیمت گاو با نژاد خاص نسبت به سایر نژادها بیشتر خواهد بود.

 

قیمت گاو زنده براساس وزن

 

فروش گاو زنده توسط الو گوسفند

اگر تصمیم دارید، از یکی از نژادهای برتر گاو زنده خریداری کنید می توانید از گروه ما کمک بگیرید. همانطور که در ابتدای این مقاله با ما آشنا شدید، می توانیم شما را در خرید هر کدام از نژادها راهنمایی کنیم.

چرا که ما در زمینه فروش انواع نژادهای گاو زنده فعالیت می‌کنیم و در کنار فروش گاو زنده در زمینه فروش دیگر دام ها مانند گوسفند،قیمت مرغ و خروس و غیره در حال ارائه خدمت هستیم.

ما در مجموعه خود این امکان را ایجاد کردیم که مشتریان ما بتوانند به صورت آنلاین دام مورد نظر خود را خریداری کنند. از آنجا که می دانیم، پیشرفت تکنولوژی باعث شده است بیشتر افراد علاقمند به خرید اینترنتی هستند، داشتن چنین شرایطی بسیار اهمیت دارد.

در حقیقت فروش آنلاین گاو زنده به صورت اینترنتی یکی از روش های جدید به منظور دامداری اینترنتی می باشد که دیگر مشتریان نیازی به مراجعه حضوری ندارند. به همین خاطر، می‌توان با فعالیت گسترده در سایر شهرها شرایط را برای خرید آسان تر کنیم و کمک کنیم تا هر فردی که در هر منطقه ای قرار دارند، از این روش خریداری بهره مند شوند.

نحوه خرید از مجموعه ما به گونه ای است که مشتریان با مراجعه به وب سایت الو گوسفند و در نظر گرفتن ویژگی های مد نظر، دام خود را انتخاب کرده و با کارشناسان مربوطه به گفتگو می پردازد تا شرایط خود را با آنها در میان بگذارند. سپس بعد از ثبت خرید، فاکتور مربوطه برای  صادر شده و دام خریداری شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مکان مورد نظر تحویل داده می شود.

مزایایی که الو گوسفند با فروش آنلاین دام برای مشتریان خود فراهم کرده است، به شرح زیر است:

  • دام زنده بدون نیاز مراجعه مشتری به مرکز خرید و صرف وقت و پرداخت هزینه مربوط به حمل و نقل، به مشتری تحویل داده می شود.
  • با وجود انواع نژاد دام ها مشتریان می توانند براساس بودجه مورد نظر و وزن مشخص گاو خود را خریداری کنند.
  • ویژگی مهم مجموعه الو گوسفند، ارائه دام ها با سلامتی کامل می باشد. به همین خاطر، مشتریان ما با خیالی آسوده به خرید خود اقدام می کنند.

فروش گاو زنده توسط الو گوسفند

اهمیت فراورده های گاو

بی‌تردید می‌توان گفت، گاو جز یکی از مهم ترین حیواناتی است که توسط بشر کاملا اهلی شده است. فرآورده‌های گاوی می تواند در تامین مواد غذایی روزانه ما بسیار مفید باشد.

گاو از نژادهای مختلفی تشکیل شده است که با توجه به نوع آن می توان استفاده های مختلفی از آن کرد. به طور کلی، نژاد گاو به دو دسته گوشتی و شیری و یا هر دو استفاده می شود. پرورش نژاد گاوهای شیری معمولاً به منظور تولید محصولات لبنی مانند پنیر، خامه، کره  دوغ و غیره استفاده می شود. اما پرورش گاوها بیشتر به منظور استفاده از گوشت قرمز پرورش داده می شود. همچنین پوست گاوها نیز برای تولید کیف و کفش و لباس های گرم بسیار اهمیت دارد.

مهم ترین نژاد های معروف گاوهای ایرانی شامل گلپایگانی، دشتیاری، سیستانی و نژادهای جنگلی یا ساحلی که در نواحی گیلان، مازندران و گرگان مشاهده می شود، می باشد.

بنابراین هر کدام از نژاد ها برای بهره مندی از یکی از فرآورده های گاوی مورد استفاده قرار می گیرد‌.

قیمت گاو شیری

قیمت گاو شیری مانند قیمت گاو زنده تحت نوسانات روز بازار می باشد که نمی توان به صورت دقیق قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. در صورتی که تصمیم دارید با خرید گاو شیری در زمینه تولید محصولات لبنی اقدام کنید، بهتر است با شماره هایی که در داخل وبسایت قرار دارد، تماس بگیرید و از قیمت روز گاو شیری باخبر شوید.

در واقع یکی از خدمات مرکز ما یعنی ال  گوسفند فروش گاو شیری می باشد که سعی می‌کنیم با نازلترین قیمت در خدمت مشتریان خود باشیم.

در واقع، قیمت روز گوساله از نوع ماده در فروردین ماه ۹۹ به ازای هر کیلوگرم ۴۰ هزار تومان تعیین شده است. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با مسئولین فروش تماس بگیرید.

 

اهمیت فراورده های گاو

 

قبل از خرید از سالم بودن گاو شیری مطمئن شوید

خرید یک گاو شیری خوب می تواند محصولات خوبی را برای شما داشته باشد. اما بر عکس، یک گاو ناسالم به صورت روزانه محصولات کمی را به شما عرضه می کند. پس خوب است قبل از خرید به این نکته توجه کنید و از سالم بودن و عدم بیماری در گاو مورد نظر اطمینان کامل را به دست آورید. همچنین به نکته هم حتما توجه کنید، گاو شیری مورد نظر شما به صورت مرتب واکسینه شده و دارای کارت بهداشت باشد.

ویژگی یک گاو سالم شامل تحرک کافی، داشتن چشم های درشت و براق، موهای بسیار تمیز، پوزه صاف و مرطوب می باشد.

برای این از سلامت گاو مطمئن شوید، می توانید آن را حرکت دهید و شرایط ظاهری دام را بررسی کنید.

محصولات گاوی در سراسر جهان متقاضیان زیادی دارد

محصولات گاوی در همه جای دنیا با متقاضیان زیادی روبرو است. بنابراین، خرید و فروش دام و پرورش گاو جز کارهای مهم و پر رونق در کل دنیا به حساب می آید.

هیچ گاه مواجه نشده ایم که در نقطه ای از جهان تقاضا برای شیر کاهش پیدا کند. همچنین در کشور خودمان روزانه افراد زیادی برای خرید گوشت گوساله یا گاو اقدام می‌کنند. در واقع هر انسانی برای تامین مواد غذایی روزانه خود به محصولات بر گرفته شده از گاو نیاز دارد.

اگر شما قصد دارید با خرید گاو زنده به پرورش گاو و دامداری بپردازید، هیچ گونه نگرانی بابت بازاریابی محصولات خود نداشته باشید. در واقع این شغل جز شغل هایی می باشد که به راحتی می‌توان محصولات برگرفته از پرورش دام را به فروش رساند.

اگر سابقه فعالیت در این زمینه را ندارید، بهتر است از افراد باتجربه کمک بگیرید. پس قبل از هر کاری در این زمینه اطلاعات کافی به دست آورید.

 

محصولات گاوی در سراسر جهان متقاضیان زیادی دارد.

 

اهمیت تغذیه برای پرورش گاو

اهمیت تغذیه در پرورش گاو شیری یا گوشتی به گونه ای موثر است که بر روی محصولات گاوی تاثیر مستقیم می گذارد. بنابراین اگر می خواهید به گوشت و شیر سالم دسترسی پیدا کنید، فراهم کردن تغذیه سالم برای دام ها را هرگز فراموش نکنید.

برای نگهداری دام ها باید دو مورد به صورت اساسی رعایت شود. اولین نکته، رعایت نکات بهداشتی و دیگری تغذیه سالم و اصولی گاو است. بنابراین شما به عنوان دام پرور می‌توانید با رعایت این دو نکته شاهد رشد و سلامتی آنها باشید و به بهترین نتیجه دسترسی پیدا کنید.

در واقع تغذیه سالم بر روی رشد گاو و تولید شیر بیشتر تاثیر مستقیم دارد.

خوراک گاوهای شیری

بهترین تغذیه و خوراک برای گاوهای شیری علف های باغی می باشد. چرا که این خوراک بخاطر رشته های بلندی که دارند، در نشخوار دام ها تاثیر بسیار مثبتی می گذارد و درصد چربی را بیشتر می کند. همچنین خوردن علوفه برای هضم بهتر خوراک های آردی کمک بزرگی می کند.

برای این که گوساله های شیری درصد بیشتری شیر تولید کنند، باید به نوع کربوهیدرات و میزان هضم آن توجه کافی داشته باشید. همچنین برای جلوگیری از کم شدن شیر تولیدی در فصل های گرم تابستان بهتر است از علوفه های تازه برای تغذیه آنها استفاده کنید.

پس بهتر است در جیره های غذایی تنها ۶۰ درصد آن پروتئین تشکیل دهد. برای افزایش مقدار تولید شیر می توان از کنسانتره دامی استفاده کرد. اما اگر میزان استفاده از کنسانتره زیادتر شود، درصد چربی شیر را کاهش می دهد که در این حال باید از علوفه های مرغوب استفاده گردد.

 

خوراک گاوهای شیری

 

 خوراک گوساله های نر

بیشتر دامداران برای تغذیه گوساله های نر از یونجه های خشک استفاده می کنند. در صورتی که علوفه کیفیت پایینی داشته باشد، باید مکمل های پروتئینی در کنار وعده های غذایی قرار بگیرند.

به طور کلی، برنامه غذایی و میزان نیاز گاوهای نر به انواع موادهای معدنی بستگی به چگونگی بدن آنها و نوع نژاد شان دارد. به همین خاطر، برای پرورش نوع خاصی از گوساله باید اطلاعات کافی میزان نیازشان به انواع خوراک ها و هم چنین نوع آب و هوایی که می توانند در آن زیست کنند، بدست آورید.

اما به طور کلی، نکاتی که باید در مورد تغذیه گاو رعایت شود، به شرح زیر است:

  • در صورتی که از نژادهای مختلف، دام خریداری کرده اید، بهتر است با توجه به آن، دام ها را در دسته بندی های مختلف قرار دهید و بر اساس نیازشان تغذیه روزانه آنها رد برنامه ریزی کنید.
  • برای این که از خوراک تهیه شده حداکثر استفاده را برده شود، بهتر است از خوراکی متنوع، با کیفیت و مرغوب استفاده کنید.
  • دستگاه گوارش گاو جز قسمت های مهم است پس برای کارکردن بهتر دستگاه گوارش دام ها بهتر از مواد غذایی مناسب استفاده کنید.
  • دفعات خوراکی دادن به دام ها را به صورت منظم تنظیم کنید و مطابق با آن انجام دهید.
  • دقت داشته باشید، آب تمیز و سالم در اختیار دام ها قرار بگیرد تا سلامتی آنها را تامین شود.
  • در صورتی که تصمیم گرفتید، برنامه غذای دام ها را تغییر دهید، این کار را به صورت تدریجی انجام دهید و از تغییر ناگهانی آن بپرهیزید.
  • سعی کنید خوراک را در آخور گاوها بیش از اندازه قرار ندهید و به اندازه نیاز آنها در اختیارشان قرار دهید تا از کپک زدن و قارچ زدگی در محل تغذیه آنها جلوگیری شود.

 

 خوراک گوساله های نر

 

کلام آخر

حال امیدواریم با خواندن این مقاله اطلاعاتی در زمینه پرورش گاو و اهمیت این کار بدست آورده باشید.

تیم ما همه روزه در حال خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند تا شما را نسبت به اطلاعات به روز در مورد قیمت گاو زنده و دیگر دام ها باخبر کنند.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.