قیمت مرغ و خروس زنده در تهران

برای آگاهی از قیمت مرغ و خروس زنده می توانید با گروه ما یعنی الو گوسفند تماس بگیرید و اطلاعات دقیقی به دست آورید. همچنین این گروه علاوه بر اطلاع رسانی قیمت دام زنده ، برای راحتی کار شما عزیزان موقعیتی را فراهم کرده است که بتوانید با یک تماس گرفتن کوتاه و یا ثبت سفارش در وب سایت مرغ و خروس زنده مورد نظر خود را خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

از آنجا که مرغ و خروس از نژادهای مختلفی تشکیل شده است، قیمت آن ها متفاوت خواهد بود. شما می توانید با تماس گرفتن در مورد نژادهای مختلف سوال بپرسید و از قیمت آن ها باخبر شوید و پس از کسب اطلاعات مفید به ثبت سفارش بپردازید.

قیمت مرغ و خروس زنده

 

امروزه قیمت مرغ و خروس زنده مانند سایر دام ها با اختلافات واضحی روبرو است. قیمت مرغ و خروس هم مانند سایر دام های دیگر با افزایش قیمت روبرو بوده است. اما گروه الو گوسفند  قصد دارد برای افزایش مشتری و حفظ رضایت آن ها، مرغ و خروس را با قیمت معقول به فروش برساند.

قیمت مرغ و خروس زنده در سال ۹۹

شما می توانید با تماس با ما از قیمت مرغ و خروس زنده در سال ۹۹ آگاهی پیدا کنید. گروه الو گوسفند در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان می باشد تا هرگونه سوال و اطلاعاتی که بخواهید بدست آورید، به شما ارائه دهیم. کافیست با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

همان طور که گفتیم، قیمت مرغ و خروس زنده مانند دیگر دام ها دچار نوسان می باشد و به صورت ثابت نیست و هر زمان ممکن است با افزایش یا کاهش قیمت روبرو شویم. بنابراین نمی توانیم قیمت مرغ و خروس زنده در سال جدید را بیان کنیم.

الو گوسفند در کنار فروش مرغ و خروس زنده، دام های دیگری مانند گوسفند، گوساله و گاو را با نژاد های مختلف در وب سایت به فروش می رساند تا مشتریان بتوانند هر دامی که می خواهند خریداری کنند.

خرید مرغ و خروس زنده به‌منظور قربانی

از آنجایی که از قدیم تا به حال قربانی کردن دام زنده جز مراسم های ما ایرانیان بوده است. خیلی ها برای قربانی کردن به خرید مرغ یا خروس زنده اقدام می کنند. بسیاری دیگر هم برای رفع بلا یا به منظور خرید وسیله های جدید با قربانی کردن مرغ و خروس زنده بلا را از وسیله خود دور می کنند.

بنابراین انتخاب یک مرکز معتبر به شما کمک می کند تا با اطمینان خاطر مرغ یا خروس مورد نظر را خریداری کنید. اگر به دنبال خرید مرغ و خروس زنده هستید با گروه ما تماس بگیرید و با نحوه خدمات رسانی آشنا شوید. مطمئن باشید، گروه ما شما را برای خرید آسان کمک خواهد کرد.

خرید مرغ و خروس زنده به‌منظور قربانی

 

خرید مرغ و خروس دامی به منظور پرورش

بسیاری از خانواده‌های روستایی برای نگهداری تعداد مرغ و خروس به منظور تولید تخم مرغ محلی اقدام می‌کنند. همچنین می توان با استفاده از گوشت آن بخشی از نیاز خانواده را تامین کرد.

در واقع پرورش مرغ و خروس بومی یکی از راه های کم هزینه می باشد. شما هم اگر فضای مناسبی برای انجام این کار دارید می توانید با خرید مرغ و خروس بومی به پرورش آنها بپردازید.

خوب است بدانید، تخم و گوشت مرغ های محلی جز یکی از بهترین مواد غذایی می باشد. چرا که در شرایط عالی پرورش داده می شوند. در صورتی که تمایل داشته باشید تخم یا گوشت مرغ های محلی را میل کنید و شرایط نگهداری آنها را داشته باشید، پیشنهاد می کنیم حتما مرغ و خروس خریداری کنید. همچنین در کنار استفاده از گوشت و تخم مرغ تازه و محلی می توان از کود آنها برای باغچه استفاده کرد. مرغ ها در واقع در طول روز مقدار قابل توجه کود مرغی تولید می کند که منبع عالی برای خاک باغچه شما می باشد.

اگر تصمیم جدی برای راه اندازی پرورش مرغ و خروس در باغچه خود دارید، بهتر است قبل از هر کاری نکاتی را در نظر بگیرید. در اولین مرحله باید امنیت باغچه را بررسی کنید. لازم است در باغچه فضای مناسبی را با حصار مشخص کنید تا دیگر افراد نتوانند به این فضا وارد شود. مکان نگهداری مرغ و خروس باید به طوری باشد که آنها را از حملات دیگر حیوانات محافظت کند. همچنین فضای مورد نظر باید به اندازه ای باشد که هر کدام از مرغ یا خروس ها بتوانند به راحتی بال های خود را باز کنند. هم چنین باید تهویه مناسبی در محل نگهداری وجود داشته باشد،به طوری که هوای تمیز به داخل محل نگهداری آنها رد و بدل شود.

قیمت مرغ و خروس بر اساس نژاد

قیمت مرغ و خروس بر اساس نژادهای خاص آنها محاسبه می شود که برخی از نژادهای خاص حتی وزن آنها برای فروش محاسبه نمی شود و با توجه به نژاد آنها قیمت‌گذاری می‌شود. خوب است بدانید برخی از خروس ها حتی با قیمت ۵۰۰ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.

مرغ و خروس هایی که از نژاد های زینتی می‌باشند و به خاطر ظاهر زیبا و فانتزی بودن آنها مورد محبوبیت بیشتری قرار گرفته اند و دوستداران زیادی دارند. امروزه در سراسر جهان نژاد های مختلف در دسته زینتی قرار می گیرد که به خاطر اهداف مختلفی مانند تولید گوشت یا تخم مرغ پرورش داده می شوند.

در ادامه مقاله برخی از این نژادها را با یکدیگر بررسی می کنیم.

قیمت مرغ و خروس بر اساس نژاد

 

مرغ و خروس نژاد سبرایت

این نژاد مرغ و خروس به نام دیگر مینیاتوری و جنگلی شناخته می‌شود و خوی جنگجویی دارد. نژاد سبرایت به دو دسته اصلی سرابت نقره ای و طلایی تقسیم بندی می شود. از آنجا که مرغ و خروس نژاد سبرایت جثه بسیار کوچکی دارد می‌توان در فضای بسیار کوچکی آنها را نگهداری کرد و نسبت به دیگر نژادها فضای کمتری اشغال می کنند. همانطور که گفتیم، نژاد سبرایت خلق و خوی جنگجویی دارد. بنابراین نمی‌توان آن را در کنار سایر نژادهای دیگر نگهداری نمود.

همچنین مرغ سبرایت می‌تواند به طور سالانه بیش از ۱۵۰ تخم بگذارد.

مرغ و خروس برهما

نام دیگر این نژاد به نام امپراطور است که جثه بسیار بزرگ و سنگینی دارد. ویژگی بارز این نژاد داشتن پر بر روی پا و پنجه ها می باشد. و به رنگ های سیاه و ناخودی دیده می شود‌.

اگر قصد دارید این نژاد را پرورش دهید، تخم نطفه دار مرغ برهما را از فروشگاه های جوجه کشی می توانید خریداری کنید.

مرغ و خروس فونیکس

مرغ و خروس فونیکس به خاطر داشتن دم بسیار بلند و زیبایش جزء یکی از زیباترین مرغ و خروس ها قرار گرفته است. طول آنها حتی به ۵ فوت هم می رسد و دارای جذابیت بسیار زیادی است.

مرغ و خروس لهستانی

مرغ و خروس لهستانی جز یکی نژادهای موجود در کشور لهستان است. اما اصالت آن به شمال هند برمی گردد. امروزه کشور لهستان در زمینه پرورش و صادرات نژاد لهستانی برای سایر کشورها پیشگام می‌باشد.

همچنین نژاد لهستانی جزء نژادهای شناخته شده مرغ و خروس های زینتی است و دارای تنوع رنگی بسیار خوبی می باشد.

مرغ و خروس نژاد سبرایت

 

مرغ و خروس کوشین

اصالت مرغ و خروس کوشین از شانگهای چین می باشد که دارای جثه سنگین با سینه کوتاه است. خروس این نژاد نزدیک به ۵ کیلوگرم و مرغ آن بیش از ۸ کیلوگرم وزن دارد. این نژاد دارای پرهای پرپشت در تمام بدن خود می باشد و حتی روی پاها و پنجه نیز پر وجود دارد. هدف اصلی پرورش این نژاد  بیشتر جنبه زیبایی دارد و سپس برای مصرف روزانه تخم مرغ استفاده می شود. استفاده از گوشت آن می توان هدف آخر برای پرورش دادن این نژاد باشد.

خوب است بدانید، مرغ کوشین نسبت به مرغ های دیگر تخمگذاری کمتر انجام می دهد و تخم مرغ های آن کوچکتر از تخم مرغ های معمولی است.

مرغ و خروس نژاد ابریشمی

مرغ و خروش نژاد ابریشمی از پرهای ابریشمی و خاص تشکیل شده است و کمتر از یک کیلوگرم وزن دارد. زیبایی این نژاد باعث شده است مانند ابریشم نرم باشد. پرهای آن به صورت کرک می باشد و نرمی آن بخاطر نبودن ساقه برای پرهاست. خلق و خوی آن بسیار آرام می باشد.

در کنار پره هایی که دارد اما امکان پریده و پرواز برای آن وجود ندارد. تخم نطفه دار مرغ ابریشمی هم می تواند از فروشگاه های جوجه کشی خریداری کنید. خروس ابریشمی نزدیک به ۱۰۰ گرم وزن دارد و وزن مرغ آن بیش از ۸۰۰ گرم می باشد.

قیمت مرغ و خروس بر اساس وزن

قیمت مرغ و خروس های معمولی بیشتر بر اساس وزن آنها محاسبه می شود. یعنی به هر میزانی که مرغ یا خروس وزن داشته باشد ضربدر قیمت روز می شود.

برای مثال، یک وزن ۴ کیلویی و قیمت خروس به ازای هر کیلو ۱۲ هزار تومان باشد، ۴ کیلو ضربدر ۱۲ شده و قیمت خروس مشخص می شود.

 

مرغ و خروس نژاد سبرایت

 

خرید مرغ و خروس به صورت اینترنتی

مجموعه الو گوسفند با عرضه محصولات دامی به صورت آنلاین باعث شده است به راحتی و در منزل خود به خرید مرغ و خروس بپردازید و دیگر نیازی برای حضور در مراکز فروش نداشته باشید. همچنین با تماس تلفنی می توانید ثبت سفارش انجام بدهید و بر اساس نیاز خود وزن مورد نظر را انتخاب کنید. سپس در درب منزل تحویل بگیرید.

علت نوسانات قیمت مرغ و خروس

یکی از سوالات رایجی که در بین افراد وجود دارد این است که چرا قیمت مرغ و خروس همیشه دچار نوسانات می باشد. یکی از دلایل تغییر قیمت دام، افزایش یا کاهش قیمت ارز می‌باشد. چرا که قیمت ارز بر روی تمام محصولات تاثیر مستقیم می گذارد. پس بی شک با بالا رفتن قیمت ارز هزینه های مربوط به خوراک مرغ و خروس افزایش پیدا می کند و این عمل بی تأثیر بر روی قیمت مرغ و خروس زنده نخواهد بود.

یکی از دلایل دیگری که بر روی قیمت مرغ و خروس زنده موثر است، تغییر آب و هوایی و فصل های سال است. پس خوب است بدانید، در چه فصل هایی قیمت مرغ و خروس زنده افزایش پیدا می‌کند و در چه فصل هایی مطابق با قیمت مناسب تر می توان آنها را خریداری کرد. معمولا در فصول سرد یعنی پاییز و زمستان به خاطر کم شدن خوراک های مرغ و خروس تولید مثل آنها کاهش پیدا می‌کند و قیمت مرغ و خروس گران تر می شود. اما در اوایل تابستان به خاطر تولید مثل مرغ ها جمعیت آنها رو به افزایش است و ممکن است قیمت مرغ و خروس زنده کمتر شود. اما خیلی وقت ها به خاطر این که پرورش دهندگان طیور فروش خود را محدودتر می‌کنند، قیمت مرغ و خروس بیشتر از قبل می شود.

همچنین در برخی از ایام، بخاطر مراسم های سالانه مانند شهادت ها تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت دام ها می گذارد.

گران شدن آذوقه هم جز یکی عامل های اصلی بر روی قیمت مرغ و خروس می باشد. از آنجا که تغذیه اصلی طیور از خارج از کشور تامین می‌شود و به خاطر تحریم هایی که کشور ما متحمل شده است، قیمت خوراک مرغ و خروس ها افزایش پیدا کرده است که در نتیجه با قیمت باورنکردنی طیور زنده روبرو شده ایم.

علت نوسانات قیمت مرغ و خروس

 

خرید مرغ و خروس الو گوسفند

شاید در هنگام عبور از خیابان ها متوجه افرادی شده باشید که در کنار معابر و خیابان ها در حال فروش انواع دام ها و طیور به‌منظور قربانی کردن می باشند. اما بهتر است بدانید، این گونه افراد دارای هیچ گونه  تاییدیه نمی‌باشد و این اطمینان را به شما نمی‌دهند که دام و طیور مورد نظر شما  با سلامت کامل خریداری کنید. حتی ممکن است با خرید از آنها دچار پشیمانی شوید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای خرید مرغ و خروس زنده از مراکز معتبر کمک بگیرید.

مجموعه الو گوسفند دارای مجوز از اتحادیه می باشد و این اطمینان را می دهد که دام و طیور مورد نظر با سلامتی کامل در اختیار شما قرار می گیرد.

خرید مرغ و خروس به دو نوع محلی و ماشینی

در گروه ما این امکان ایجاد شده است که انواع مرغ و خروس  در اختیار شما قرار بگیرد. در واقع به دو صورت محلی و ماشینی می  توانید از الو گوسفند مرغ و خروس خریداری کنید.

بنابراین شما مشتریان عزیز می توانید بر اساس نظرات و اهداف تان، سفارشات خود را از انواع مرغ و خروس زنده محلی و ماشینی ثبت کنید. هم چنین این اطمینان را به شما می دهیم، دام و طیور به صورت کاملاً محافظت شده از نظر مسائل بهداشتی پرورش داده شده است، در اختیار شما قرار می گیرد.

خوب است با گروه ما تماس بگیرید و از نحوه ارائه خدمات ما مطمئن شوید.

خرید مرغ و خروس به دو نوع محلی و ماشینی

 

ویژگی خرید مرغ و خروس زنده از الو گوسفند

  • الو گوسفند امکان سفارش به صورت آنلاین را بر اساس نوع دلخواه مرغ و خروس شما امکان پذیر می کند.
  • ثبت انواع مرغ و خروس ها بر اساس وزن به صورت اینترنتی و آنلاین
  • امکان دریافت انواع سفارشات به‌منظور قربانی یا پرورش مرغ و خروس در محل
  • امکان سریع فرستادن سفارشات در کوتاهترین زمان ممکن

کلام آخر

حال امیدواریم اطلاعات مفید در زمینه خرید و فروش مرغ و خروس زنده به دست آورده باشید. اگر دوست داشته باشید از قیمت مرغ و خروس زنده به صورت دقیق با خبر شوید بهتر است با گروه ما همراه باشید.

ممنون که ما را در این مقاله همراه کردید.