خرید و فروش گوسفند زنده


 گوسفند زنده

این روزها سایت های مختلفی هستند که در زمینه خرید و فروش گوسفند زنده فعالیت دارند. گروه الو گوسفند نیز یکی از سایت هایی است که این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کند. در صورتی که به دنبال خرید گوسفند زنده هستید می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

گروه الو گوسفند به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان می باشد تا در صورتی که هر گونه سوال در این زمینه دارید با آنها تماس بگیرید و بتوانید بهترین گوسفند زنده را انتخاب کنید. همچنین در صورت تماس با الو گوسفند از قیمت روز با خبر باشید.

خرید و فروش گوسفند زنده

 

نکته کلیدی در هنگام خرید گوسفند زنده

اگر به دنبال گوسفند زنده و در عین حال سالم هستید باید یک نکته را در نظر بگیرید. نکته ای که مهم است این است که هرگز از کنار معابر عمومی و افرادی که در کنار خیابان ها و بزرگراه ها به خرید و فروش گوسفند زنده می پردازند، گوساله خود را خریداری نکنید. چرا که این گونه افراد به صورت غیر مجاز در این زمینه فعالیت دارند و هرگز این اطمینان را به شما نمی‌دهند که گوسفند سالمی به شما بفروشند.  در واقع مرکزی مطمئن است که در این زمینه تجربه های زیادی کسب کرده است و در حوزه فروش گوسفند زنده به صورت کاملا بهداشتی فعالیت می کند و دارای مجوز رسمی از دامپزشک می باشد.

فروش گوسفند به صورت شبانه روزی

از آنجا که فروش گوسفند برای بسیاری از مراسم ها اهمیت زیادی دارد و خیلی ها برای برگزاری مراسم های خود مانند عروسی، جشن و مراسمات مذهبی مانند حج، قربانی کردن و غیره نیاز به خرید گوسفند زنده دارند و پیدا کردن مرکزی که در زمینه خرید و فروش گوسفند زنده به صورت کاملا بهداشتی فعالیت می کند برایشان کمی دشوار است. به همین خاطر است، بازار خرید و فروش گوسفند زنده بسیار داغ است و روزانه در تهران و شهرهای دیگر تعداد زیادی گوسفند زنده برای مصرف های مختلف خرید و فروش می‌شود.

در مراکز مختلف فروش دام زنده ممکن است در کنار فروش گوسفند دام های دیگری مانند گوساله، بره، مرغ و خروس و غیره به فروش برسد که در این صورت باید تمام دام های زنده توسط دامپزشکان تحت نظر باشند و به طور مداوم معاینه شوند.

خرید گوسفند زنده سالم بسیار اهمیت دارد و سلامت گوسفند، سلامتی انسان را در امان نگه می دارد. بنابراین در صورتی که از اهمیت سالم بودن گوسفند با خبر شدید خوب است به نکات گفته شده در ادامه مقاله در هنگام خرید توجه کنید.

 

فروش گوسفند به صورت شبانه روزی

 

به داشتن تاییدیه سلامت دام توجه کنید

حتما دقت کنید، از مرکزی گوسفند زنده خود را خریداری کنید که دارای تاییدیه سلامت توسط دامپزشک باشد. در این صورت سلامت دام  خریداری شده تضمین می شود.

از آنجا که مصرف گوشت گوسفند در بین وعده های غذایی بسیار اهمیت دارد و بخش مهمی از برنامه غذایی را در بر می گیرد، گوسفند نا سالم می تواند سلامتی انسان را به خطر بیاندازد. چرا که انتقال بیماری از گوشت گوسفند به انسان امکان پذیر است.

داشتن وزن واقعی گوسفند زنده

شاید در ابتدا متوجه این نکته نشوید که منظور ما از داشتن وزن واقعی گوسفند زنده چیست. زمانی که می‌خواهید گوسفند خریداری کنید باید حتماً به این نکته توجه کنید که وزن نشان داده بر روی باسکول نشان دهنده وزن واقعی گوسفند باشد. در واقع برخی از مرکز های   دست به کار ناپسند می‌زند تا وزن گوسفند از آنچه که هست بیشتر به نظر برسد. برای مثال، دام را مجبور می‌کنند در کنار خوردن وعده های غذایی آب نمک یا سنگ نمک مصرف کند که این کار باعث می شود، گوسفندان احساس تشنگی بیشتری بکنند و در طول روز آب بیشتری بخورند و از این طریق وزن آنها نسبت به آنچه که هست بیشتر می شود.

آیا قصد شما از خرید گوسفند پرورش آن است؟

در صورتی که می  خواهید با خرید گوساله زنده به پرورش آن بپردازید، بهتر است نسبت به نژاد گوسفند که خریداری می کنید دقت کنید. اما اگر تصمیم دارید با خرید گوسفند آن را ذبح کنید و از گوشت آن استفاده کنید، دیگر نیازی ندارید به نژاد آن توجه داشته باشید.

از آنجا که گوسفندان دارای نژادهای بسیار متفاوتی هستند و هر کدام از نژادها دارای ویژگی و خصوصیات ظاهری خاصی هستند،  گوسفندان از نظر شیرده بودن، پشم و گوشت، توانایی زیستن در آب و هوای خاص، جثه و … با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین با توجه به آب و هوای که منطقه مورد نظر دارد و هدفی که از پرورش گوسفندان در نظر گرفته اید باید نژاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا قصد شما از خرید گوسفند پرورش آن است؟

 

خرید و فروش بره شیری

خرید و فروش بره شیری برای افرادی که در زمینه پرورش گوسفند فعالیت دارند، بسیار مهم است. بنابراین در هنگام خرید بره شیری باید به نکات مهمی دقت کنید تا به نتیجه بهتری برسید.

  • زمانی که شما به عنوان دامدار بهترین نتیجه را خواهید داشت، تا بتوانید بهترین کیفیت گوشت را ارائه دهید. بنابراین با افزایش کیفیت گوشت، شما می توانید در میان رقبا جایگاه مناسبی به دست آورید و میزان فروش خود را افزایش دهید.
  • همچنین نکته دیگری که در پرورش گوسفند اهمیت دارد و در نتیجه کار شما تاثیر مستقیم می‌گذارد، تغذیه مناسب دام است
  • . در واقع نکته‌ای که باید بعد از انجام خرید گوسفند به آن توجه کنید، تهیه تغذیه سالم است.
  • در صورتی که در این زمینه تجربه کافی ندارید بهتر است از افرادی که در این زمینه سال‌ها فعالیت دارند، کمک بگیرید.

خریداری بره یک ماهه

معمولا بره شیری را به منظور نگهداری و پروراندن آن در سن‌ یک یا چند ماهگی خریداری می کنند و از آنجا که بره تازه به دنیا آمده برای مصرف گوشتی چندان مناسب نیست، به منظور پرورش و نگهداری به فروش می رسد تا با طی کردن مراحل وزن گیری به میزان گوشت مورد نیاز برسند. بنابراین اگر قصد دارید به پرورش گوسفند بپردازید، خوب است بره های چند ماه که تازه به دنیا آمده اند را خریداری کنید.

خریداری بره یک ماهه

 

خرید بره زنده در تهران

یکی از مرکزهای معتبری که در زمینه خرید و فروش گوسفند زنده و بره فعالیت دارد الو گوسفند می باشد.

گروه ما در واقع تمام سعی خود را می‌کند، خدمات ویژه‌ای در اختیار مشتریان خود قرار بدهد و در زمینه فروش انواع دام به صورت اختصاصی فعالیت کند. هم چنین امکانی برای مشتریان خود ایجاد کرده‌اند تا آنها با توجه به نیاز و قیمت مورد نظر خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

این بسیار اهمیت دارد که یک مرکز معتبر بتواند با توجه به خواسته های مشتریان  خدمات منحصربه‌فردی ارائه دهد. همچنین برای یک مرکز خرید و فروش گوسفند زنده اطمینان مشتریان به پیشرفت و سوددهی بیشتر آن کمک بسیار بزرگی می کند.

قیمت گوسفند و بره زنده امروز

در صورتی که به دنبال قیمت گوسفند زنده و بره امروز هستید باید بگویم که قیمت ها به صورت روزانه و حتی ممکن است ساعتی در حال تغییر باشد. بنابراین ما در این مقاله نمی توانیم قیمت مشخصی برای شما بیان کنیم.

به طور کلی، قیمت گوسفند گاهی با سیر نزولی و برخی اوقات  رو به افزایش خواهد بود و نکته دیگری که باید بدانید این است که قیمت روز دام برای تمامی استان‌ها متفاوت است. بنابراین در هر شهر یا استانی که قرار دارید، قیمت گوسفند و بره زنده برای شما نسبت به شهر دیگر متفاوت است. برای مثال، ممکن است در شهر اصفهان قیمت هر کیلوگرم گوسفند ۴۰ هزار تومان باشد که توسط اتحادیه استان مشخص می شود. اما این اختلاف قیمت چندان زیاد نخواهد بود و با توجه به درخواست مردم هر شهر مشخص می شود.

بنابراین ممکن است در شهرهای بزرگ مانند تهران که جمعیت بیشتری در آن زندگی می کند، قیمت گوسفند و بره زنده بیشتر از سایر شهرها باشد.

قیمت گوسفند و بره زنده امروز

 

چگونه از مرکز خرید گوسفند مطمئن شوید؟

همانطور که می دانید، بازار خرید و فروش گوسفند زنده برای همیشه داغ بوده است. به همین خاطر امروزه دلالان بسیار زیادی در این زمینه فعالیت دارند و به صورت غیر بهداشتی در زمینه فروش اقدامات زیادی انجام می‌دهند و این باعث شده است که شما به عنوان مشتری در خرید گوسفند زنده از هر مرکزی اقدام نکنید. بنابراین بهتر است برای انتخاب یک مرکز معتبر اطلاعات دقیقی به دست آورید و با جستجو در فضای اینترنت با بسیاری از مراکز معتبر در زمینه خرید و فروش دام زنده آشنا شوید.

خرید و فروش آنلاین گوسفند زنده توسط الو گوسفند

در آخر باید بیان کنیم، نحوه خدمات رسانی مرکز الو گوسفند چگونه است. گروه ما با ارسال دام زنده به محل مورد نظر کار شما را بسیار راحت تر کرده است و در صورتی که نیاز داشته باشید از خدمات دیگر مانند ارسال قصاب برای ذبح و تمیز کردن گوشت دام استفاده کنید، این امکان برای شما فراهم می شود.

شما تنها با پرداخت هزینه دام به راحتی آن را در درب منزل تحویل می گیرید. بدون این که نیاز باشد به مرکز ما مراجعه کنید.

با توجه به این که این روزها دغدغه بسیاری از افراد زیاد شده است و امکان صرف زمان به منظور خرید دام فراهم نیست. اطمینان به یک مرکز فروش آنلاین گوسفند بسیار اهمیت دارد و باعث صرفه جویی در وقت می شود.

خرید و فروش آنلاین گوسفند زنده توسط الو گوسفند

 

کلام آخر

گروه ما مفتخر است که در این زمینه شما را همراهی می کند. در صورتی که هر گونه سوال و ابهامی برای شما وجود داشته باشد، پاسخگوی مشتریان هستیم. بنابراین می توانید با شماره های نام برده شده در سایت تماس بگیرید.

ممنون که ما را در این مقاله همراهی کردید.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *